Ville Bonaparte

ul. Trakt Napoleoński, Rokietnica
www.villebonaparte.pl

Ville Bonaparte

Powierzchni użytkowej

8 124 m2

Mieszkań

168

Ville Bonaparte to 14 kameralnych, 3-kondygnacyjnych willi wielorodzinnych, które powstały w trzech etapach. O ich atrakcyjności decydują funkcjonalne układy mieszkań w metrażach od 41 do 53 m2, antresole na ostatnich piętrach oraz duże przeszklenia zapewniające doskonałe naturalne doświetlenie każdego zakątka mieszkania. Całości dopełnia nowoczesna architektura o oszczędnej formie i odpowiadająca jej naturalna stonowana kolorystyka. Nasze budynki otoczone będą zielenią, a oświetlone ścieżki, przydomowe ogrody oraz place zabaw dla dzieci zachęcać będą do spędzania czasu poza czterema ścianami. Osiedle powstawać będzie w trzech etapach.

Ville Bonaparte

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Ponadczasowy projekt z dużymi przeszkleniami

 

DOBRA KOMUNIKACJA
3 min do trasy S11, 5 min do dworca PKP

WYSOKI STANDARD
Antresole na ostatnim piętrze, ogródki na parterze

BLISKOŚĆ NATURY
w pobliżu Jezioro Kierskie i liczne ścieżki rowerowe

Tutaj możesz swobodnie wybierać, co chcesz robić

Miejscowość Rokietnica to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Liczne szlaki rowerowe, bliskość lasów i pól, zapewniają odpowiednie warunki, by uciec od miejskiego zgiełku, odetchnąć pełną piersią i spędzić czas na łonie natury.

Osiedle Ville Bonaparte zlokalizowane jest w Rokietnicy, przy ul. Trakt Napoleoński niedaleko centrum miejscowości, oraz zjazdu z trasy ekspresowej S11. Dogodne położenie na uboczu zapewnia zatem spokój, ale z drugiej strony umożliwia szybki i wygodny dojazd do Poznania i okolic. Inwestycja oddalona jest tylko 5 km od granic Poznania i 18 km od jego centrum. W sąsiedztwie jest stadnina koni, a w odległości zaledwie kilku kilometrów od inwestycji znajdują się Tarnowskie Termy oraz jezioro Kierskie z pełną infrastrukturą.

Potrzebujesz więcej informacji?

GN MANAGEMENT HOLDING Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Krysiewicza 9
61-825 Poznań

T: 61 855 99 99
[email protected]

NIP: 123 456 789
REGON: 987 654 321
KRS: 000 123 456 789