P2

ul. Półwiejska 2, Poznań
www.gn-group.pl

P2

Powierzchni użytkowej

9 307 m2

Miejsc parkingowych

77

Budynek P2 (najwyższa klasa A) zlokalizowany jest w ścisłym centrum Poznania. Łączy w sobie funkcję handlowo-usługową oraz biurową. Sklepy wraz z lokalami gastronomicznymi ulokowane są od strony ul. Półwiejskiej, czyli popularnego wśród mieszkańców „deptaka”. Od ul. Krysiewicza znajduje się dostęp do części biurowej oraz wjazd na parking zlokalizowany na poziomach +2 oraz +3.

Elewację budynku wykończono płytami z kamienia naturalnego – jasnego piaskowca. Elewację parteru i pierwszego piętra stanowią dwukondygnacyjne, przeszklone witryny, podzielone pasem przeznaczonym na logotypy najemców. Na kondygnacjach 2 i 3 dodatkowym materiałem wykończeniowym fasady są systemowe żaluzje zewnętrzne.

Budynek P2 oferuje dla najemców możliwość skorzystania z tarasu ogólnodostępnego na IV kondygnacji, które mogą być wykorzystywane jako miejsce spotkań biznesowych i eventów dla Klientów Najemcy.

P2

BEZPIECZEŃSTWO

Całodobowa ochrona, kontrola dostępu oraz dedykowany system zarządzania budynkiem

IDEALNA LOKALIZACJA 

Ścisłe centrum miasta z dostępem do niezbędnej infrastruktury. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszystkie placówki i urzędy kluczowe dla rozwoju biznesu.

NAJWYŻSZY STANDARD BIUR I LOKALI USŁUGOWYCH

Wysokość biur ok. 280 cm, klimatyzowane pomieszczenia, recepcja, i wentylacja mechaniczna, podłoga techniczna i floorbox.

 

Lokalizacja

<p>Stary Rynek, Stary Browar oraz inne atrakcje kulturalne Poznania w zasięgu ręki. W zasięgu 10 min pieszo znajdują się kluczowe uniwersytety oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.</p>
 

Potrzebujesz więcej informacji?

GN MANAGEMENT HOLDING Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Krysiewicza 9
61-825 Poznań

T: 61 855 99 99
[email protected]

NIP: 123 456 789
REGON: 987 654 321
KRS: 000 123 456 789