O nas

Nasza Pasja, Twój Dom

Nasza Pasja, Twój Dom

Z dumą współtworzymy niepowtarzalny charakter Poznania od ponad dwóch dekad.

Nasza siedziba znajduje się w dzielnicy Stary Grunwald, przy ul. Promienistej 10. Od 2004 roku działamy w branży deweloperskiej, koncentrując się na budowie nieruchomości premium. Nasze inwestycje usytuowane są w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach i wyróżniają się nie tylko wysokim standardem, ale także dbałością o każdy detal. Specjalizujemy się w kreowaniu miejsc o wyjątkowym charakterze, gdzie komfort mieszkania spotyka się z estetyką i funkcjonalnością.

Nasza Pasja, Twój Dom
Nasza Pasja, Twój Dom
Liczy się jakość
Liczy się jakość

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas niezwykle ważna. W ofercie posiadamy projekty zarówno  luksusowych apartamentów, nowoczesnych kameralnych osiedli, willi i kamienic, a także nieruchomości komercyjne, jak i biurowe. W perspektywach mamy również przedsięwzięcia z mieszkaniami inwestycyjnymi pod wynajem oraz akademiki klasy premium. Przedsięwzięcia deweloperskie projektujemy z wiodącymi i uznanymi na rynku architektami z myślą o uniwersalności i funkcjonalności naszych inwestycji na lata. Dlatego też, przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami, którzy spełniają najwyższe standardy.

Kieruje nami pasja
Kieruje nami pasja

Preferujemy  i cenimy wyróżniające się i doceniane projekty architektoniczne. W swoich realizacjach stawiamy przede wszystkim na niebanalną, ponadczasową architekturę oraz wysoką jakość wykonania. Stawiamy na projekty, które nie tylko zachwycają estetyką, ale również zapewniają funkcjonalność i komfort użytkowania. Dlatego dla każdej z naszych inwestycji wybieramy renomowane pracownie architektoniczne, które podzielają naszą pasję.

Kieruje nami pasja
Kieruje nami pasja

Wieloletnie doświadczenie

W każdej działalności najważniejsi są ludzie. Posiadamy zespół najlepszych fachowców prowadzących działania obejmujące pełen cykl inwestycyjny począwszy od pozyskania gruntów, poprzez przygotowania gruntu do inwestycji, projektowanie, budowę, aż po komercjalizację i obsługę posprzedażową.

Wieloletnie doświadczenie

W oparciu o ten zespół budowaliśmy przez lata nasze doświadczenie realizując niezwykle szeroką gamę obiektów. Renowacja zabytkowych kamienic w centrum Krakowa, jak i obejmujące budowę kilkuset lokali inwestycje mieszkaniowe. Małe obiekty biurowe i duże centra handlowo-biurowe. We wszystkich tych rodzajach inwestycji czujemy się specjalistami.

Sięgamy również po nowe obszary takie jak budowa luksusowych apartamentów w najlepszych lokalizacjach turystycznych czy budowa akademików w miastach uniwersyteckich.

NAPISZ DO NAS