Witamy w GN Group. Jesteśmy polsko-austriacką firmą  istniejącą od ponad 20 lat.

Koncentrujemy swoje działania w Polsce oraz na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy obecni w Poznaniu i współtworzymy jego przestrzeń oraz charakter od przeszło 10 lat. Nasza siedziba znajduje się w centrum Poznania, w budynku K9 Office.

Rozpoczynaliśmy od aktywności w sektorze przemysłowym, jednak od roku 2004 działamy wyłącznie w branży deweloperskiej. Posiadamy bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę począwszy od mieszkań poprzez luksusowe apartamenty nadmorskie do nieruchomości komercyjnych, zarówno handlowych jak i biurowych. Jesteśmy specjalistami w rozwijającym się dopiero rynku wysokostandardowych lokali biurowych na sprzedaż.

Nasze usługi obejmują również doradztwo projektowe oraz doradztwo kredytowe dla naszych klientów.

Liczą się detale

Z Pasji do Architektury

Lubimy i cenimy dobre projekty architektoniczne. W swoich realizacjach stawiamy przede wszystkim na niebanalną, nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność. Mamy świadomość, że niebanalna architektura przyciąga ciekawych ludzi. Dlatego do każdej z naszych inwestycji dobieramy pracownie architektoniczne, dla których praca to pasja.

Jakość wykonania

Opinia naszych klientów jest dla nas niezwykle ważna. Wybudowane przez nas lokale i mieszkania mają cieszyć naszych klientów zarówno dzisiaj jak i po latach. Z tego powodu przykładamy dużą uwagę do najwyższej jakości produktów, które oferujemy. Współpracujemy jedynie z doświadczonymi, sprawdzonymi wykonawcami spełniającymi najwyższe standardy.

Wieloletnie doświadczenie

W każdej działalności najważniejsi są ludzie. Posiadamy zespół najlepszych fachowców prowadzących działania obejmujące pełen cykl inwestycyjny począwszy od pozyskania gruntów, poprzez przygotowania gruntu do inwestycji, projektowanie, budowę, aż po komercjalizację i obsługę posprzedażową.

W oparciu o ten zespół budowaliśmy przez lata nasze doświadczenie realizując niezwykle szeroką gamę obiektów. Renowacja zabytkowych kamienic w centrum Krakowa, jak i obejmujące budowę kilkuset lokali inwestycje mieszkaniowe. Małe obiekty biurowe i duże centra handlowo-biurowe. We wszystkich tych rodzajach inwestycji czujemy się specjalistami.

Sięgamy również po nowe obszary takie jak budowa luksusowych apartamentów w najlepszych lokalizacjach turystycznych czy budowa akademików w miastach uniwersyteckich.

Przykłady realizacji

Ville Bonaparte

Projekt mieszkaniowy

8 124 m2

powierzchni

użytkowej

168

mieszkań

9 909 m2

powierzchni

całkowitej

252

miejsc

parkingowych

Rewitalizacja kamienic

Projekt obejmował zakup zabytkowych kamienic w Krakowie przy ul. Piłsudskiego i ul. Pijarskiej, ich gruntowną renowację zgodnie z wytycznymi Miejskiego Konserwatora Zabytków oraz sprzedaż poszczególnych lokali klientom indywidualnym.

GN Office Center

Projekt biurowy

1 084 m2

powierzchni

całkowitej

678 m2

powierzchni

najmu

16

miejsc

parkingowych

Point House

Projekt mieszkaniowy realizowany wraz z Unidevelopment Sp. z o.o.

29 000 m2

powierzchni

całkowitej

16 000 m2

powierzchni

użytkowej

236

ilość

mieszkań

250

miejsc

parkingowych

Półwiejska 2

Projekt biurowo-usługowo-handlowy

14 785 m2

powierzchni

całkowitej

77

miejsc parkingowych

9 307 m2

powierzchni

użytkowej

 

tarasy dachowe

K9 Office

Projekt biurowo-usługowo-handlowy z powierzchnią przeznaczoną na sprzedaż