Olbrachta 24 - wśród najlepszych apartamentowców w Polsce wg Polityki

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że inwestycja Olbrachta 24 została wyróżniona  przez magazyn Polityka i znalazła się w gronie najlepszych apartamentowców w Polsce.

Link do artykułu tutaj: https://www.polityka.pl/salon/fotoreportaze/2136066,1,urok-malych-liczb-najlepsze-polskie-apartamentowce.read

"Budynek przy ul. Olbrachta został zaprojektowany z myślą o osobach szukających mieszkań w centrum miasta o wyjątkowym układzie.

Strefa dzienna z salonem i kuchnią została zlokalizowana na niższym poziomie mieszkania, natomiast część nocna znajduje się powyżej, na antresoli. Obie strefy połączone są dużym otwarciem na wysokość 6m, dające wrażenie nieograniczonej przestrzeni.

Duże otwory okienne na obu poziomach każdego mieszkania ułożone są w formie szachownicy, zapewniając równomierne doświetlenie wnętrza. Kadrują także otwarcia widokowe dla 50% ścian zewnętrznych mieszkań, jednocześnie chroniąc prywatność w przestrzeniach tego wymagających. Na przedłużeniu przeszkleń dolnych poziomów w każdym mieszkaniu zlokalizowane zostały balkony, w oparciu o konsekwentny modułowy układ bryły budynku." (POLE Architekci)